Medical technology

Akumulatory i baterie dedykowane
do urządzeń medycznych

zobacz więcej

Electric vehicles

Poznaj naszą ofertę pakietów
dla pojazdów elektrycznych

zobacz więcej

Defense Industry

Wysokiej jakości akumulatory
dla przemysłu zbrojeniowego

zobacz więcej

Kim jesteśmy?

BTO jest jednym z głównych projektantów i producentów pakietów bateryjnych i akumulatorowych. Niestandardowo zaprojektowane akumulatory BTO stosowane są nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Główne zastosowania naszych ogniw to: przemysł, elektronarzędzia, urządzenia pamięci masowej, urządzenia medyczne, rowery elektryczne oraz pojazdy elektryczne. Firma zajmuje się również sprzedażą wszelkich rodzajów baterii, akumulatorów, latarek oraz innego sprzętu zasilanego z baterii. Obecna oferta firmy obejmuje szeroką paletę baterii i akumulatorów– od popularnego „paluszka” do baterii zasilających awionikę myśliwców F16.

Funkcjonując od 1990 roku, BTO znalazło się w czołówce firm działających w tym sektorze na rynku krajowym, dostarczając swoje produkty dla tak wymagających klientów jak wojsko, policja, straż graniczna i pożarna. Firma zdobyła dobrą reputację w zakresie nowoczesności stosowanych rozwiązań i jakości wykonania.

poznaj nas bliżej oferta

Jakość & ROZWÓJ

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, od projektu, przez techniczne wsparcie, produkcję aż po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Wykorzystujemy praktycznie wszystkie dostępne obecnie technologie akumulatorów, ale naszą specjalizacją są ogniwa litowe Li-Ion w tym bardzo obiecujące technologiczne ogniwa Boston Power.

produkcja i serwis

Nowości
produktowe

Poznaj pełną ofertę naszego sklepu internetowego lub przejdź do platformy hurtowej

Ładowarka procesorowa
SKYRC NC2500 AA/AAA
NiMH/NiCD

latarka mactronic

Latarka MacTronic MX532L-RC
Black Eye 420lm Ładowalna

akumulator 12V

Akumulator 12V 100Ah
SLFP100AH-12 LiFePO4
410x200x265mm

akumulator 51 2V

Akumulator 51,2V 10Ah
LiFePO4 400x82x152mm

Joomla SEF URLs by Artio