Kim jesteśmy?

BTO jest jednym z głównych projektantów i producentów pakietów bateryjnych i akumulatorowych. Niestandardowo zaprojektowane akumulatory BTO stosowane są nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Główne zastosowania naszych ogniw to: przemysł, elektronarzędzia, urządzenia pamięci masowej, urządzenia medyczne, rowery elektryczne oraz pojazdy elektryczne. Firma zajmuje się również sprzedażą wszelkich rodzajów baterii, akumulatorów, latarek oraz innego sprzętu zasilanego z baterii. Obecna oferta firmy obejmuje szeroką paletę baterii i akumulatorów– od popularnego „paluszka” do baterii zasilających awionikę myśliwców F16.

Funkcjonując od 1990 roku, BTO znalazło się w czołówce firm działających w tym sektorze na rynku krajowym, dostarczając swoje produkty dla tak wymagających klientów jak wojsko, policja, straż graniczna i pożarna. Firma zdobyła dobrą reputację w zakresie nowoczesności stosowanych rozwiązań i jakości wykonania.

Strategia funkcjonowania BTO opiera się o rozwój uzyskiwany poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań i innowacji, a także dbałość, o jakość oferowanych produktów. Dlatego też firma utworzyła laboratorium, w którym może zbadać wszystkie oferowane pakiety, baterie i akumulatory.

 

PRODUKCJA i serwis

Joomla SEF URLs by Artio